Bogaty wybór lodówek – przechowywanie na miarę XXI wieku

0
1518

Wybór lodówki zależy niewątpliwie od potrzeb i wielkości naszej rodziny. Dzięki temu, że na rynku urządzeń AGD mamy naprawdę ogromną gamę przeróżnych urządzeń chłodzących, każdy z łatwością dopasuje dla siebie lodówkę szytą na miarę. Znajdzie się zarówno coś dla singli, jak i rodzin wielodzietnych.

Urządzenie AGD, jakim jest lodówka to absolutnie najważniejszy element każdej kuchni. Chyba nikt nie wyobraża sobie bez niej życia. Trzymamy w niej większość produktów spożywczych: od napojów, przez nabiał, aż po mięso i ryby. To dziewiętnastowieczne odkrycie na zawsze zmieniło przechowywanie żywności. A jak dzisiaj wyglądają lodówki i która z nich będzie odpowiednia właśnie dla ciebie? Zapraszamy do lektury.

Coś dla singli

Jeśli mieszkasz w pojedynkę, na pewno nie potrzebujesz zbyt wiele miejsca w lodówce. Nawet jeśli jesteś zapalonym kucharzem, twoje potrawy zmieszczą się w niewielkiej lodówce podblatowej. Ich największą zaletą jest fakt, że nie zajmują wiele miejsca, co liczy się w niewielkich kawalerkach, gdzie ważny jest każdy centymetr. Dzięki temu zyskujesz więcej miejsca, które możesz wykorzystać do stworzenia blatu roboczego. Na rynku dostępne są zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy. W obu z łatwością zmieścisz podstawowe produkty spożywcze, a nawet kilka napojów. Takie chłodziarki posiadają również niewielką część mrożącą, która z pewnością się przyda.

Coś dla małej rodziny

Gdy mieszkacie we dwójkę lub macie już jedno lub dwójkę dzieci, z powodzeniem sprawdzi się u was lodówka jednodrzwiowa. To optymalne rozwiązanie, które można spotkać w większości domów. Z łatwością pomieści cotygodniowe zakupy spożywcze i zostanie w niej jeszcze miejsce na dodatkowe produkty, jak chociażby napoje. Dzięki szufladom BioFresh z łatwością posegregujecie w niej owoce, warzywa, nabiał, czy mięso. To doskonała inwestycja na lata. Wybierzcie model z wysoką klasą energetyczną, a dodatkowo zaoszczędzicie wiele na rachunkach za prąd. Dowiedz się więcej: http://www.liebherr.aged.com.pl/liebherr/lodowki/.

Coś dla dużej rodziny

Jeśli masz rodzinę wielodzietną lub mieszkasz z dużą grupą współlokatorów, z pewnością zrozumiesz, dlaczego potrzebna jest lodówka dwudrzwiowa typu FrenchDoor lub Side-by-Side. Duża rodzina nie mogłaby sprawnie funkcjonować bez odpowiedniego planowania jadłospisu. Aby to ułatwić, zostały stworzone właśnie takie duże lodówki. Dzięki wbudowanym systemom umożliwiającym długie przechowywanie żywności, można zrobić nawet bardzo duże zakupy, które nie zepsują się po tygodniu. Duża przestrzeń chłodząca i mrożąca pozwoli wszystko dobrze posegregować i ułatwi dostęp do wszystkich produktów spożywczych. Takie chłodziarki mają nawet 600 litrów pojemności.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Jak widać, rynek AGD nie pozostawia nikogo bez optymalnego urządzenia chłodzącego. Zarówno osoba, która mieszka w pojedynkę, jak i duża grupa ludzi, będzie w stanie wybrać lodówkę dla siebie. Wszystko jest kwestią potrzeb, a na nie producenci lodówek zawsze znajdą odpowiedź. Szukasz lodówki i chcesz dowiedzieć się więcej informacji na ten temat? Zajrzyj na: http://www.liebherr.aged.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here