Lista z postanowieniami noworocznymi
fot. Pexels

Nowy rok jest już z nami od miesiąca. Czy w 2021 roku cały czas trzymamy się ustalonych postanowień? A może dopisaliśmy do listy lub skreśliliśmy już kilka z nich? 

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/lista-postanowienia-noworoczne/

Lista noworoczna

2020 rok wywrócił świat do góry nogami. Wszechobecna pandemia sprawiła, że niewątpliwie był to wyjątkowy okres w naszym życiu. Nic dziwnego, że każdy z nas z utęsknieniem wyczekiwał, aż ten niefortunny rok się w końcu skończy. 

Obecnie pierwszy miesiąc nowego 2021 roku jest za nami. Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Czy przygotowaliście sobie listę z postanowieniami noworocznymi? Czy konsekwentnie trzymacie się swoich ustaleń?

Jakie masz postanowienia?

Postanowienia noworoczne są różne. Jedni podejmują wielkie decyzje, które w zamyśle mają w dużym stopniu zmienić ich życie. Drudzy postanawiają wpleść do swojej codzienności drobniejsze zmiany, które docelowo mają polepszyć ich komfort egzystencji. Niezależnie od powagi danego postanowienia, w obu przypadkach zasada jest ta sama – najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość w dążeniu do obranego celu.

Popularne postanowienia w 2021 roku

Jednym z najpopularniejszych postanowień noworocznych utrzymujących się na podium od wielu lat jest zdrowe odżywianie i zadbanie o swoje ciało. Stwierdzenie nowy rok, nowy ja jest w tym przypadku bardzo na miejscu. Kolejnymi postanowieniami są m.in.: częstsze czytanie książek, znalezienie nowego hobby czy dyscypliny sportowej. Na liście znalazły się także zmiany nawiązujące do ekologicznego trybu życia takie jak przejście na wegetarianizm, zadbanie o środowisko czy rozpoczęcie produkcji domowych kosmetyków.

Jak utrzymać się w swoich postanowieniach?

Jeśli na liście noworocznej umieściliśmy zbyt ambitne cele, często mamy problem z ich realizacją. Dlatego jeszcze przed stworzeniem postanowień warto się nad nimi poważnie zastanowić, czy to co sobie wyznaczyliśmy jest realne do wykonania przez 365 dni.

Zmiany w naszym życiu powinny być wdrażane powoli i z rozmysłem tak, abyśmy za szybko się nie zniechęcili. W końcu na początku droga zawsze jest wyboista. Jeśli sumiennie będziemy dążyć do realizacji naszych postanowień i nie będziemy oczekiwali natychmiastowych efektów, jest większa szansa, że nowy rok zakończy się dla nas dużym sukcesem. Nigdy się nie poddawaj! 

Zobacz także: http://www.miastomojeawnim.pl/poznaj-zalety-martwego-ciagu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here