Dekoracja kuchni

Z jednej strony nie możemy doczekać się już remontu, a z drugiej na samą myśl o tym bałaganie cierpnie nam skóra. Kiedy jednak jest już po wszystkich uciążliwych pracach i przechodzimy do etapu dekorowania wnętrza, możemy powoli odetchnąć z ulgą.
Zastanawiając się co na ścianę w kuchni powinniśmy najpierw odwiedzić takie portale społecznościowe, jak Facebook czy Pinterest. Właśnie tam znajdziemy najwięcej inspiracji i najnowocześniejsze rozwiązania. Kiedyś nasze babcie i mamy na kuchennych ścianach wieszały ozdobne talerze oraz kalendarze. Na szczęście te czasy minęły już bezpowrotnie. Oczywiście w kuchni zaaranżowanej na styl rustykalny możemy zdecydować się na przykład na gliniane ozdoby powieszone na ścianie, ale to w zasadzie jedyny przypadek, w którym tego typu patery lub talerze powinny zawisnąć na kuchennej ścianie.
Dziś bardzo modne jest malowanie fragmentu ściany specjalną farbą, po której można pisać kredą zupełnie jak na tablicy w szkole. Jest to świetne rozwiązanie i bardzo nowoczesny element kuchenny. Kiedy mamy małe dzieci dodatkowo będzie to dla nich fantastyczne miejsce do nauki pisania.
Na ścianie w kuchni warto także powiesić modne obecnie kwiaty. Dodadzą one uroku każdemu wnętrzu, a biała ściana w kuchni zyska dzięki temu modny i ekologiczny dodatek. Jeśli natomiast boimy się, że nasze żywe kwiatki mogą tego nie przeżyć, kupmy ich sztuczne odpowiedniki. W sklepach znajdziemy wiele pięknych imitacji świeżych kwiatów, które w niczym nie ujmują tym żywym z kwiaciarni.

www.metasetagalareta.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here