Fioletowa farba do włosów

W dzisiejszych czasach wiele kobiet stawia na oryginalność, która zdecydowanie będzie wyróżniać się w tłumie. Kobiety stosują nie tylko mocny makijaż czy charakterystyczny strój, ale również kolor włosów. Coraz częściej na ulicach miast możemy spotkać całą gamę kolorów włosów, od różowych, przez niebieskie, aż po fioletowe.

Sposoby koloryzacji włosów

Wiele kobiet wybiera tonery do włosów, ponieważ oferują one ogromną paletę kolorów i odcieni, a do tego są stosunkowo niedrogie. Tonery są bardzo łatwe w aplikacji, można je nakładać palcami. Bardzo długo trzymają się na włosach naturalnych.

Farba do włosów w kolorze fioletowym zapewnia długotrwały efekt. Jedne z najtrwalszych farb oferuje firma L’ORÉAL. Doceniona jest za wygodną aplikację, ciekawy refleks koloru, w opakowaniu znajdują się porządne, ciemne rękawiczki oraz duża tubka z odżywką.
Inną marką jest Schwarzkopf, która jest stosunkowo niedroga, a oferuje dużo ciekawych kolorów i odcieni. Farbę można wykorzystać jako intensywną lub pastelową – dodając do niej odżywki. Jest bardzo trwała.

Innym sposobem na uzyskanie filetowych włosów są pianki koloryzujące. Produkt jest niedrogi i bardzo trwały. Aplikacja jest bardzo wygodna, a jedna puszka wystarcza na pofarbowanie nawet bardzo długich włosów.

Najtańszym sposobem o długotrwałym efekcie jest gencjana. Dodatkowo włosy po niej rzadziej się przetłuszczają, ponieważ gencjana wysusza.

Efekt fioletowych włosów

Większość kobiet jako sposób koloryzacji, wybiera fioletowe farby do włosów. Jest to najbardziej popularna metoda, użyta przez fryzjera, zapewni fantastyczny efekt. Aby włosy miały piękny, fioletowy kolor, a jednocześnie nie zostały osłabione lub zniszczone, powinno się wybierać farby bez amoniaku. Sposób działania amoniaku jest bardzo niekorzystny – otwiera on osłonki włosów i usuwa naturalny pigment włosów, wprowadzając do ich wnętrza pigment z farby. Dlatego zaleca się wybierać farby o dobrym składzie, takie jak Loreal, Shwarzkopf czy Wella. Są one łagodne w działaniu, nie podrażniają skóry głowy, a jednocześnie nabłyszczają i pielęgnują włosy.

www.olmik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here