Fryzury na krótkie włosy damskie

Wybór odpowiedniej dla siebie fryzury nie zawsze jest łatwy, nie zawsze jest również jednoznaczny. Każda z nas chce wyglądać wyjątkowo, chce również, aby fryzura jednocześnie była i praktyczna, i podkreślała ich naturalne walory, i pasowo wała do ich ulubionego stylu oraz osobowości. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie do pomyślenia byłaby krótka fryzura u kobiety – ogół społeczeństwa uznawał jedynie długie czy półdługie, klasycznie obcięte i wyrównane włosy. Teraz jednak widać doskonale, że w temacie fryzur damskich zniknęły wszelkie ograniczenia.
Dzisiaj fryzury na krótkie włosy damskie są naprawdę różnorodne, a ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia, odwaga, no i może uzdolnienia manualne i pojęcie o fryzjerstwie zakładu, do jakiego się udajemy po zmianę wizerunku. Na ulicach nie brakuje dziewczyn czy kobiet manifestujących swoje odważne poglądy czy pomysł na siebie. Dzisiaj króluje praktycyzm nad romantyczne uniesienia, w starciu z codziennością zwycięża pragmatyzm.
Jeszcze do niedawna kobiety, które preferowały fryzury na krótkie włosy damskie uznawane były za mało kobiece, za „chłopczyce”, które z seksapilem mają niewiele wspólnego, które chcą rządzić światem i z pewnością mają zadatki na staropanieństwo. Prawda jest jednak znacznie inna – kobiety o takich fryzurach to często kobiety wiedzące, czego chcą w życiu, znające jego cel i sens, nierzadko prowadzące własne biznesy czy piastujące wysokie stanowiska. To kobiety o jasno określonych potrzebach, przebojowe, mogące dojść daleko.
Fryzura ma zawsze podkreślać nasze najlepsze cechy – nie tylko naszą urodę czy naturalne walory. Co ciekawe, na fryzury na krótkie włosy damskie decydują się kobiety o określonych typach osobowości. Romantyczki oraz kobiety mocno niezdecydowane i mające problem z podejmowaniem decyzji najczęściej wybierają zupełnie inne podcięcia czy upięcia. Konkrety w tej kwestii są zdecydowanie przypisane właśnie krótko obciętym paniom.

www.testersi.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułModelowanie ust
Następny artykułSposób na długie rzęsy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here