Spodziewaj się niepowodzeń i nie zniechęcaj się. Dieta i ćwiczenia są obyczajami. Teraz masz złe nawyki, ale możesz mieć dobre. Jednak, jak w przypadku każdego zwyczaju, może chwilę zerwać istniejące nawyki. Kiedy pracujesz, aby schudnąć, będziesz prawdopodobnie miał kilka fałszywych startów i popełnisz kilka błędów. Jeśli spodziewasz się tego z nietoperzy, wtedy nie będziesz rozczarowany sobą, kiedy to nastąpi.

Kiedy czujesz się rozczarowany, będziesz skłonny pomyśleć, że jest beznadziejny i zamknij się. Można jednak postępować dalej nawet po porażce. Po prostu staraj się i tam dotrzesz.
Bądź konsekwentny i utrzymuj się w swoich wysiłkach. Istnieją naukowe dowody, że ciało ma naturalny stan, w którym chcą być: możesz być naturalnie chuda lub może być naturalnie na większej stronie. Jeśli jesteś naturalnie większy, po prostu będziesz musiał ciężko pracować, aby utrzymać niską wagę. Potrzeba czasu i wysiłku, aby dotrzeć do niego i zajmie to wysiłek, aby go utrzymać. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, by pozostać chude w długim okresie, jest dokonanie rzeczywistych zmian stylu życia i spójne z tymi zmianami przez dłuższy okres czasu.

www.bodyandmind.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here