Jaki program do fakturowania wybrać

Procesu fakturowania nie można ocenić jako skomplikowany, ale z całą pewnością bardzo ważny. To przecież faktura generuje płatność. Wystawianie faktur to kluczowa formalność podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Należy pamiętać o wielu aspektach z tym związanych. Przede wszystkim terminie wystawienia faktury oraz obowiązkowych elementach faktury. Fakturowanie online to bardzo wygodny sposób wystawiania faktur. Wystarczy wysłać klientowi fakturę w formie elektronicznej e-mailem, wysyłka tradycyjna jest droga i wymaga większego zaangażowania. Jest to także ekologiczne rozwiązanie, nie ma obowiązku drukowania faktur elektronicznych, mogą być one przechowywane jako pliki elektroniczne.

Jaki program do fakturowania wybrać? Nad tym warto się przez chwilę zastanowić, może podejrzeć u innych przedsiębiorców, zasięgnąć ich opinii. Program nie powinien być zbyt skomplikowany, ale powinien zawierać wszystkie potrzebne funkcje. Przepisy prawa wskazują, jakie elementy ma zawierać faktura online. Oczywiście program musi być dostosowany do ich wymogów. Dodatkowe wbudowane funkcje nastawione są na wygodę i czas pracy. Program do wystawiania faktur wfirma.pl pozwala na wygodne i szybkie fakturowanie online. Daje możliwość wystawienia wszystkich rodzajów faktur od zwykłych, po proformy, zamówienia i oferty.

Umożliwia także wystawienie faktur zaliczkowych czy marża. Przy tworzeniu faktury można skorzystać z dostępnego przez program szablonu oraz wstawić własne logo firmy. To znacznie wyróżni daną fakturę. Coraz częściej sprzedajemy towar lub wykonujemy usługę dla zagranicznego kontrahenta, dlatego też program do wystawiania faktur wfirma.pl daje możliwość wystawienia faktury sprzedaży w 7 wersjach językowych oraz we wszystkich walutach obcych według tabeli NBP. Program pozwala także zarządzać sprzedażą z CRM (zarządzanie relacjami z klientami) oraz gospodarką magazynową. Fakturowanie online to przyszłość, program wfirma.pl można wypróbować za darmo. Dzięki temu upewnić się, czy spełnia oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here