Kiedy mamy zwierzę w domu stajemy się mniej nerwowi- to udowodnione naukowo stwierdzenie. Dlatego warto wziąć ze schroniska kota lub psa i tym samym zapewnić mu kochający dom, ciepłe posłanie i jedzenie, a sobie towarzystwo. Koty także przywiązują się do swoich właścicieli, czekają na ich powrót do domu, tęsknią gdy długo ich nie widzą. Jednak ze względu na sierść i alergię nie każdy może zostać właścicielem kota. Kot dla alergika – jaką rasę kota nie uczulającego wybrać? Szukając w Internecie odpowiedzi na to pytanie wcale nie jest łatwo dokonać wyboru. Koty rasy Devon Rex są bardzo przyjacielskie a swoim zachowaniem przypominają bardziej psa niż kota. Warto zainteresować się tą rasą, bo sierść tych kotów praktycznie nie uczula więc mogą mieszkać w domu z alergikiem.
Ogórek – właściwości odżywcze i zdrowotne tego warzywa chyba każdy z nas zna. W sezonie wiosennym i letnim ogórek fantastycznie nas orzeźwi, ma właściwości chroniące przed rozwojem raka, a także jest bogaty w przeciwutleniacze. Warto włączyć go do swojej diety zwłaszcza teraz, kiedy jest tani i wszędzie dostępny. Najlepszy będzie oczywiście ten od sprawdzonego, znajomego rolnika.
Ile razy siedząc kilka godzin przed monitorem zdarzało się nam mieć zaczerwienione oczy i mieć wrażenie piasku pod powiekami? Wtedy z pomocą przychodzi nam Sól fizjologiczna – zastosowanie do oczu. Na pewno w aptece farmaceuta dokładnie poinstruuje nas jak aplikować sól fizjologiczną i jakie ma działanie, wiec pamiętajmy, aby stosować się do zalecanych wskazówek.

www.pobocza.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here