Bardzo często to właśnie oczy zdradzają wiek kobiety lub mężczyzny. Jeśli wokół nich pojawiają się drobne lub głębsze zmarszczki, skóra jest poszarzała i występują opadające powieki, to twarz może wyglądać nawet o kilkanaście lat starzej niż powinna. Jak temu zaradzić?

Stosowanie dobrych kremów pod oczy i na powieki może pomóc, ale u bardzo młodej osoby. Podobnie jest z większością zabiegów pielęgnacyjnych, które można wykonać w gabinetach kosmetycznych. Zupełnie inaczej jest z medycyną estetyczną, a konkretniej z laserem.

Laserowa plastyka powiek – co to za zabieg?

Kiedyś naprawa opadających powiek była możliwa tylko poprzez przeprowadzenie cięcia chirurgicznego. Dzisiaj można zadziałać o wiele bezpieczniej i uzyskać lepsze efekty. Wystarczy użyć do tego celu lasera.

Plastyka powiek za pomocą lasera to zabieg bardzo precyzyjny, ponieważ cięcie wiązką lasera jest niezwykle dokładne, a dodatkowo podczas wykonywania zabiegu nie następuje silne krwawienie, przez co lekarz ma lepsze warunki do pracy. Laser nie pozostawia widocznych blizn.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielka opuchlizna lub zaczerwienienie skóry powiek, które samoistnie mija po kilku dniach. Wtedy można zobaczyć efekty zabiegu, które są bardzo naturalne. Przeprowadzone cięcie jest praktycznie niewidoczne, co jest jednym z głównych powodów tak dużej popularności tego zabiegu.

Warto pamiętać o tym, że medycyna estetyczna daje obecnie wiele możliwości każdemu z nas. W związku z tym nie trzeba się stresować, że zwykłe zabiegi kosmetycznie nie działają, a stosowanie nawet najdroższych kremów nie przynosi żadnych efektów. Wcale nie oznacza to, że nie ma dla nas ratunku lub że trzeba poddać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym, by móc wyglądać dobrze i czuć się komfortowo.

Laserowa plastyka powiek, jak każdy inny zabieg medycyny estetycznej, powinna być wykonana w renomowanym gabinecie, w którym pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem. To gwarant uzyskania oczekiwanych efektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here