Uzupełnienie diety, lub dodatek ze składnikami niezbędnymi dla naszego ciała potocznie nazywamy suplementami, które to z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne. Korzystają z nich już nie tylko kulturyści, ale większość osób mających problemy np. z nadwagą, niedoborem witamin, lub drastycznym spadkiem aktywności fizycznej, czy umysłowej. Suplement oferowany jest najczęściej w postaci skoncentrowanej – jako tabletki, kapsułki, proszek lub płyn.
Jednym z takich suplementów jest Chocolate Slim – Opinie o tym produkcie są raczej pozytywne. Przeznaczony dla osób z nadwagą, które uwielbiają słodycze, ale chcą zrzucić parę kilogramów. Jest to specyficzna czekolada, która jednak nie tuczy, a wręcz przeciwnie-w smaku jest bardzo dobra, ale …odchudza. Większość pochlebnych opinii na temat tego suplementu na forach internetowych, świadczy o skutecznym działaniu preparatu.
Liporedium – Opinie na temat tego suplementu wydają się być raczej negatywne. Wystarczy wejść na forum i poczytać doświadczenia ludzi przyjmujących ten preparat, który skierowany jest, też do osób chcących się odchudzić. Cena jest bardzo przystępna, lecz efekty raczej mizerne.
Slim Sticks – Opinie na temat tych plastrów odchudzających, też nie należą do dobrych. Klienci, którzy zakupili ów produkt narzekają na nikłe, w większości zerowe efekty terapii, za pomocą tych plastrów. Jedyny plus tego preparatu jest taki, że nie pozostawia on po sobie żadnych skutków ubocznych, ale chyba nie o to nam, kupującym chodzi..

www.hajpa.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMiętowy chlebak
Następny artykułSport to zdrowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here