Odpocznij w wakacje i odpręż się w tropikach

Masz już dość pracy i potrzebujesz odpoczynku? Mamy dla Ciebie wspaniałe oferty biura podróży Dreamtours.pl. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych informacji o biurze podróży:

  • O firmie Dreamtours.pl

  • Ciekawe oferty z całego świata

  • Niesamowity Meksyk 

  • Piękna, hiszpańska Teneryfa

Czym jest Dreamtours.pl?

Jest to portal, który oferuje wycieczki z niemieckimi oraz polskimi organizatorami. Jest to pierwszy taki portal turystyczny w Polsce, który stworzył wyszukiwarkę umożliwiającą porównanie wycieczek polskich i niemieckich organizatorów w jednym miejscu. Do biur podróży należą m.in.: ITAKA, TUI, Rainbow Tours, Neckermann, Grecos Holiday, Wezyr, Sun&Fun oraz wiele innych. Od 2006 roku z Dreamtours.pl wyjechało już blisko 75 000 osób!

Oferty z całego świata

Strona oferuje różne wakacyjne oferty, można znaleźć je w zakładce: https://dreamtours.pl/wakacje/oferty. Stronę warto przeglądać odpowiednio wcześniej. Możliwe są rabaty nawet do 40%. Przy odpowiednio wczesnym zamówieniu klient ma możliwość wyboru hoteli i pokojów hotelowych z pełnej oferty biura podróży i touroperatorów. Rezerwując wakacje wcześniej, osoba płaci niską zaliczkę, a resztę dopłaca miesiąc przed wylotem. Na wakacje 2019 Dreamtour.pl przygotował ponad 1 milion ofert, ponad 100 organizatorów. W ofercie dostępne są najlepsze hotele, praktycznie wszystkie kierunki na świecie, w tym świetne rodzinne hotele z aquaparkami. Jeżeli podróżujesz sam – nie ma problemu! Na Dreamtours.pl można znaleźć wakacje dla singli. Kierunkami takich wycieczek są np. Grecja, Bułgaria, czy Hiszpania. 

Chcesz poznać egzotyczny kraj – wybierz Meksyk 

Jeżeli marzy Ci się wycieczka do egzotycznego kraju – wybierz Meksyk. Kompletna oferta jest dostępna pod adresem: https://dreamtours.pl/wakacje/meksyk. Dlaczego warto wybrać Meksyk? Ten kraj to niesamowite połączenie wspaniałych białych karaibskich plaż oraz starożytnej kultury Majów i Azteków. Podczas wycieczki do Meksyku podróżujący mają możliwość zwiedzenia kolonialnych miasteczek, ukrytych w dżungli piramid i świątyń. Po zwiedzaniu przyjdzie czas na gorącą wodę Morza Karaibskiego i wspaniałe hotele all inclusive.

A może tak podróż na bajeczną Teneryfę?

Teneryfa do jedna z najbardziej znanych wysp Hiszpanii. Całą ofertę można poznać na stronie https://dreamtours.pl/wakacje/teneryfa. Charakterystycznym wyróżnikiem są ciemne, wulkaniczne plaże. Jako obowiązkowe punkty wycieczek na Teneryfie uznaje się Park Narodowy Teide, klify Los Gigantes oraz wspaniałe hotele w Costa Adeje. Najbardziej znanym kurortem jest Puerto de la Cruz.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here