pierwszy taniec
fot. pexels.com

Pierwszy taniec Pary Młodej to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów wesela. Warto więc przygotować się do niego i zachować tylko najpiękniejsze wspomnienia z tym związane!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/jak-tanczyc-na-weselu/ 

Czy warto zapisać się do szkoły tańca?

Jeśli wraz ze swoim narzeczonym nie macie zbyt wielkich umiejętności tanecznych, a przynajmniej nie takich, że moglibyście samodzielnie przygotować choreografię na weselny taniec, to zdecydowanie warto zapisać się do szkoły tańca. Mowa tutaj oczywiście o konkretnym skorzystaniu z nauki tego pierwszego tańca, a nie zapisywanie się do tanecznej szkoły w ogóle. Warto jednak to podkreślić, ponieważ wiele par zamiast właśnie zapisać się do instruktora, który nauczy kilku kroków to zapisują się najpierw tak w ogóle do szkoły tańca, aby nauczyć się tańczyć, a dopiero później chcą iść do właściwego instruktora. Taka kolejność nie ma większego sensu. Naprawdę wystarczy od razu skorzystać z pomocy instruktora, który zajmuje się stricte przygotowywaniem Pary Młodej do pierwszego tańca.

Muzyka do pierwszego tańca

Muzyka, w rytm której jako już mąż czy żona będziesz tańczyć pierwszy taniec na sali weselnej, jest bardzo ważna. Warto przemyśleć, jaką muzykę wybierzesz. Czy będzie to piosenka, którą szczególnie pamiętacie z czasów narzeczeństwa, a może ta która kojarzy się wam z waszym poznawaniem. A może będzie to muzyka, która obecnie wam się podoba. Jeśli nie masz pomysłu na tę piosenkę lub nie wiesz czy twoja propozycja pasuje i jest odpowiednia na pierwszy taniec – bez obaw. Instruktorzy tańca na pewno pomogą w wyborze.

Dodatkowe atrakcje

Na rynku weselnym jest dostępnych wiele atrakcji, a te dotyczą również pierwszego tańca Pary Młodej. Zapoznaj się z nimi – może zdecydujesz się na kilka elementów lub nawet jeden dodatek, który sprawi, że taniec będzie jeszcze bardziej wyjątkowych. Możesz skorzystać z dymu, specjalnych świec, lampek czy fajerwerków lub zimnych ogni. Śmiało podpowiedz instruktorowi, że chcesz zadbać o obecność takich dodatków, a ten z pewnością ci w tym pomoże.

Przeczytaj też: http://www.miastomojeawnim.pl/rodzaje-grzechow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here