Która kobieta potrafi wyobrazić sobie życie bez wykonywania codziennego makijażu? Chyba żadna. Po wykonaniu porannej toalety prawdziwą przyjemnością jest nakładanie kolejnych warstw makijażu na naszą odświeżoną cerę, wklepywanie opuszkami palców podkładu, muskanie pędzelkiem z różem kości policzkowych, konturowanie twarzy za pomocą bronzera i rozświetlacza. Później przychodzi czas na zaznaczenie brwi, nałożenie ulubionego cienia na powieki, zaznaczenie obecności rzęs za pomocą tuszu wydłużającego lub pogrubiającego oraz użycie ulubionej pomadki do ust. I gotowe- jesteśmy piękne na kilka godzin, ale po powrocie wieczorem do domu marzymy tylko o zmyciu makijażu z naszej zmęczonej już cery.
Płyn micelarny – idealny do demakijażu naszej twarzy! Obecnie w drogeriach znajdziemy wiele odmian płynów micelarnych dostosowanych do usuwania makijażu zarówno z cery suchej, jak i mieszanej czy tłustej. Micele to drobne cząsteczki przyciągające brud i resztki makijażu aby skutecznie usunąć je z powierzchni naszej twarzy. Płyny micelarne przebojem wdarły się do naszych drogerii i z miejsca zyskały aprobatę kobiet, które odstawiły stosowane dotychczas ciężkie i zapychające pory mleczka do demakijażu lub olejki.
Czy płyn micelarny sprawdzi się u każdej kobiety? Okazuje się, że tak, a jako ciekawostkę można podać to, że coraz więcej panów przekonuje się do stosowania płynów micelarnych w celu odświeżenia i przemycia twarzy po całym dniu.
Okazuje się więc, że płyn micelarny dzięki swojej lekkiej i nie oleistej formule idealnie sprawdzi się u kobiet o najróżniejszej cerze. Także panie z trądzikiem lub rozszerzonymi porami mogą swobodnie przemywać nim twarz. Formuła płynów micelarnych jest tak delikatna, że mogą je stosować także osoby o bardzo delikatnej cerze naczynkowej.
Jeśli nie jesteśmy pewni który płyn micelarny będzie idealny do demakijażu dla naszej cery warto podpytać osobę z obsługi w sklepie kosmetycznym, która bazując na swojej wiedzy na pewno wskaże nam idealny kosmetyk dla naszego rodzaju cery.

www.maleacieszy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here