różnica wieku

Czasami poznajemy osobę, która pod względem charakteru i wyglądu jest dla nas po prostu idealna. Każda kobieta marzy o stałym szczęśliwym związku i mężczyźnie, który wie czego chce. Jest to naprawdę spełnienie marzeń, kiedy partner na dodatek traktuje nas jak księżniczki i staje w naszej obronie zawsze, kiedy tego chcemy. Co, jednak gdy jest on 10 czy 15 lat starszy?  Czy wiek to przeszkoda? 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/roznica-wieku-w-zwiazku/

Różnica wieku w związku – czy istnieją granice? 

Zapewne dużo osób zastanawia się, czy istnieje jakaś granica akceptowalności jeżeli chodzi o różnice wieku w związku. Prawda jest taka, że nie ma żadnej takiej reguły, która mogłaby to określać. Ludzie potrafią być jednak okrutni. Mówią wtedy zazwyczaj bardzo źle o kobiecie. Zarzuca jej się wtedy wyłącznie to, że weszła w taki związek dla pieniędzy lub dla spadku. Takie sytuacje jednak się zdarzają. Chociaż nie ma to żadnego związku z tym, że każdy związek z góry musi taki być. 

Różnica wieku, a podejście do życia – jak sobie z tym poradzić?

Prawdą jest, że mężczyźni dojrzewają później niż kobiety. Z tego powodu dużo Pań szuka partnerów, którzy są nieco starsi i dojrzali zarówno emocjonalnie jak i psychicznie. Statystycznie związek wygląda tak, że mężczyzna jest starszy od kobiety. Nie jest to jednak żadna reguła, której każdy musi się trzymać. Jednak takie zachowanie może mieć różne przyczyny. 

Z czego może to wynikać? 

Zazwyczaj, kobiety od swoich mężczyzn oczekują nie tylko tego, że będą wspierać je, w każdej sytuacji, ale również tego, że będą się nimi opiekować. Po części chcemy, aby nasz mężczyzna umiał nas obronić, kiedy poczujemy niebezpiecznie w jakiejś sytuacji. Nie ma w tym absolutnie nic złego, wiele kobiet wręcz marzy o tym, aby u jej boku, był mężczyzna, który ją obroni. 

Zobacz też: http://www.e-ciuszki.pl/jak-stworzyc-szczesliwy-oraz-udany-zwiazek/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here