Opakowania ekologiczne

Zmiany w ograniczeniu plastiku powinniśmy zacząć od gastronomii. To właśnie między innymi w tej branży jest jego ogromna ilość. Znajduje się on przede wszystkim w opakowaniach na wynos, reklamówkach, sztućcach czy kubkach. Właściciele biznesów muszą dać się przekonać do pomysłu, że alternatywne wyroby, np. z papieru, to korzyść dla ich lokalu, ale i dbanie o własnych klientów i planetę. To właśnie ona cierpi na tym najbardziej. Miliony ton plastiku zalega w oceanach, rzekach, jeziorach czy w lasach. Liczby te są zatrważające, ale i w dalszym ciągu rosną. Mimo, iż w ostatnich latach pojawiło się sporo zamienników, nadal nie wszyscy chcą, aby plastik całkowicie zniknął ze świata.

Ekologiczne talerze jednorazowe – wytrzymałe, ergonomiczne i lekkie

Jednorazowe talerze cieszą się większą popularnością niż jeszcze kilka lat temu. Spowodowane jest to rosnącą świadomością na temat propagowania ekologicznego podejścia do ochrony klimatu. Talerze ze sklepu Slowpack cechują się w 100% biodegradowalnością. Nie szkodzą w żaden sposób środowisku. Rozkładają się nawet w przydomowych warunkach. Po skończonym posiłku bez problemu możesz wyrzucić je do śmietnika, a one w ciągu kilku dni zostaną poddane rozkładowi. Naturalne wyroby powstały z trzciny cukrowej, liści palmowych, papieru i otrąb pszennych, stąd nazywane są jednorazowymi talerzykami. Świetnie sprawdzą się przy okazji imprez plenerowych, na grillu, w ogrodzie lub w lokalu gastronomicznym. Ich wybór okaże się strzałem w dziesiątkę. Eko talerze to zawsze lepszy wybór, niż odpowiedniki wykonane z tworzyw sztucznych.

Opakowania ekologiczne ze sklepu Slowpack. Unikatowe materiały najwyższej jakości

Slowpack wspiera propagowanie ekologicznego podejścia do życia i biznesu. Dlatego proponuje swoim klientom dobrze wyselekcjonowane i w pełni przyjazne naturze produkty. Slowpack – ekologiczne opakowania tworzy dla gastronomii, aby i w tej branży zaprzestać dalszego stosowania artykułów, szczególnie na wynos. Misją sklepu jest zminimalizowanie występowania szkód w środowisku naturalnym. Za sprawą kubków, sztućców, talerzy, naczyń czy słomek ekologicznych, Twój biznes zaoferuje klientom zupełnie nowe podejście do serwowania jedzenia, który z pewnością docenią. Sprawdź nasze ekologiczne opakowania i razem z nami, małymi krokami, zmień bieg wydarzeń, aby nie dopuścić do zmian klimatycznych na naszej planecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here