Sposób na długie rzęsy

Długie i gęste rzęsy dopełniają makijaż i czynią go bardziej efektownym. Sposobów na długie rzęsy jest bardzo dużo, a ich wybór zależy od preferencji i potrzeb kobiet oraz od oczekiwań wobec rezultatów.

Naturalny sposób na długie rzęsy

Dbanie o rzęsy nie jest zabiegiem popularnym i wiele kobiet pomija je w codziennej pielęgnacji. Niewiele kobiet wie, że naturalnymi sposobami, poświęcając dziennie zaledwie kilka chwil, mogą osiągnąć doskonałe efekty ciemnych, długich, podkręconych, gęstych i zdrowych rzęs. Jak? Zaa wszelkie cuda z tym tematem związane, odpowiedzialny jest olejek rycynowy. Ma on doskonałe właściwości odżywiające i nawilżające, a dodatkowo zmienia odcień na ciemniejszy, głęboki i bardziej intensywny. Regularne stosowanie olejku rycynowego zarówno na rzęsy, jak i na brwi sprawi, że będą one bardziej gęste i dłuższe.

Sztuczne sposoby na długie rzęsy

Metod przedłużania rzęs oraz rodzajów rzęs stosowanych podczas zabiegu jest kilka. Zacznijmy od rzęs – wyróżniamy trzy głównie rodzaje. Są to rzęsy z futra norki syberyjskiej, które są świetną imitacją naturalnych rzęs, ponieważ mają one tę samą grubość, jednak są również długości. Rzęsy te są lekkie i nie obciążają naturalnych rzęs. Drugim, najpopularniejszym rodzajem są rzęsy jedwabne. Są również lekkie, ale też miękkie, przez co podczas spania gniotą się. Jednak wystarczy rano je delikatnie przeczesać i powracają do swojego pierwotnego kształtu. Ostatnim, często wybieranym rodzajem rzęs są rzęsy syntetyczne. Wyglądają nieco mniej naturalnie niż pozostałe dwa rodzaje, jednak są doskonałym wyborem dla kobiet mających alergię i wrażliwą skórę.

Metody na długie rzęsy również wyróżniamy trzy. Są to 1:1, 2:1 i 3:1. Przy pierwszej doczepiamy jedną sztuczną rzęsę do jednej naturalnej, przy drugiej dwie, a przy ostatniej trzy.

Dobrze wiedzieć, że jednak sztuczne przedłużanie ma wpływ na kondycję naszych naturalnych rzęs, dlatego zaleca się stosowanie specjalnych odżywek, które wzmocnią cebulki oraz pogrubią naturalne rzęsy.

www.stylizara.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here