Na torze wyścigowym można zorganizować ciekawy event motoryzacyjny, który zastąpi imprezę integracyjną. Do wspólnej zabawy warto zaprosić nie tylko pracowników, ale także kontrahentów, z którymi chce się kontynuować lub podjąć współpracę.

Jazda po torze wyścigowym ze współpracownikami

Jazda po torze wyścigowym to wspaniały sposób na relaks i odprężenie. Zamiast zwykłej kawy lub obiadu biznesowego można jej użyć w kontaktach ze współpracownikami i klientami. Taki pomysł świadczy o kreatywności, która jest ceniona w bardzo wielu dziedzinach. Bardzo istotne jest to, że każdą przejażdżkę poprzedza szkolenie z bezpieczeństwa. Świadczy to o profesjonalizmie firm oferujących tego typu rozrywkę. Przez cały czas trwania jazdy nad kierującymi czuwają doświadczeni instruktorzy. Każde większe miasto ma swój tor wyścigowy. Kraków to miejsce, w którym znajduje się Tor Moto Park Kraków. Jest to jedno z najnowocześniejszych miejsc tego typu w kraju. Jego powierzchnia obejmuje aż 4000 m2. Moto Park składa się z toru sportowo-szkoleniowego i trzech płyt poślizgowych. Co ciekawe, to jedyne miejsce, w którym znajduje się płyta poślizgowa w kształcie litery S. Podobnie jak w Warszawie, Poznaniu i Radomiu, można tam zorganizować imprezy firmowe, okolicznościowe i różne eventy.

Event motoryzacyjny zamiast tradycyjnej imprezy integracyjnej

Na torze wyścigowym z powodzeniem można zorganizować event motoryzacyjny. Zastąpi on tradycyjną imprezę integracyjną. Warto na nią zaprosić nie tylko pracowników firmy, ale także stałych klientów i tych, z którymi współpracę dopiero chce się rozpocząć. Tego typu spotkanie będzie obejmowało przejażdżki dla jego uczestników po torze Formuły 1. Niejeden pan, ale i pani marzą skrycie o tym, żeby poczuć się jak kierowca wyścigowy. Dzięki eventowi na torze każdy ze współpracowników, podwładnych oraz klientów będzie miał na to szansę. Oprócz relaksu przejażdżka daje też moc adrenaliny i radości. Imprezy tematyczne mogą być także wspaniałym urozmaiceniem konferencji bądź wyjazdów integracyjnych. Wspólna zabawa zbliży pracowników i zacieśni więzy biznesowe.

Jakie auta są najlepsze do szybkiej jazdy po torze?

Do jazdy po torach wyścigowych idealnie nadają się takie samochody, jak Ferrari i Audi. Miłośnicy luksusowych aut także będą zadowoleni, gdyż Lamborghini potrafi osiągnąć oszałamiającą prędkość. Do wyboru często są też samochody marki Nissan. Jeśli ktoś nie może się zdecydować, ma możliwość porównania jazdy dwoma lub większą ilością szybkich aut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here