Wampirzy lifting

Wampirzy lifting, nazywany również odmładzaniem za pomocą krwi, zdobył dużą popularność w ostatnim czasie. Jest to zabieg medycyny estetycznej, do którego wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe.

Zabieg polecany jest osobom, które chcą zlikwidować rozstępy, blizny, pozostałości po trądziku lub wygładzić skórę twarzy. Dedykowany jest osobom po 40 roku życia. Na czym dokładnie polega?

Wampirzy lifting – co to jest?

Lifting wampirzy jest to rodzaj zabiegu regeneracyjnego skórę, który opiera się na znakomitych właściwościach osocza bogatopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe niesie za sobą takie korzyści jak stymulowanie produkcji kolagenu oraz elastyny czy pobudzanie mikrokrążenia. Jest to zabieg wykonywany nie tylko w medycynie estetycznej, ale i ortopedii, chirurgii czy dermatologii.

Taki zabieg wykonuje się w przypadku takich defektów skóry, jak: blizny, rozstępy, zmarszczki oraz do zlikwidowania łysienia i wygładzenia skóry, nawet na ciele.

Przeczytaj też: http://www.modaforte.pl/nutrikosmetyki-czym-sa/

Dla kogo jest przeznaczony wampirzy lifting?

Wampirzy lifting, tak samo jak pozostałe zabiegi medycyny estetycznej nie są polecane dla osób młodych. Ostrzykiwanie się osoczem bogatopłytkowym ma na celu uzyskanie efektów estetyczno-odmładzających. Odracza się wykonywanie takiego zabiegu również u osób po 60 roku życia, ponieważ nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Częstotliwość wykonywania wampirzego liftingu jest indywidualna. Wszystko zależy od kondycji skóry oraz wieku, osoby która chce się poddać zabiegowi. Minimalna ilość zabiegów, które należy wykonać w ciągu roku to 2.

Jakie daje efekty wampirzy lifting?

Efekty, który możemy się spodziewać po wykonaniu wampirzego liftingu możemy obserwować kilkuetapowo. Ponieważ od razu po zabiegu, skóra jest promienna odświeżona. Z kolei po 2-3 miesiącach pojawiają się efekty regeneracji która została zainicjowana na poziomie komórkowym.

Efekt zazwyczaj utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Jeżeli chcemy go utrzymać, powinniśmy poddawać się zabiegowi raz na kilka miesięcy.

Czy są jakieś skutki uboczne wampirzego liftingu?

Jeżeli chodzi o skutki uboczne ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym, to możemy wymienić tylko te, które są związane z samą iniekcją. Mowa tutaj o siniakach. Całkowita „rekonwalescencja” po wampirzym liftingu to dosłownie kilka dni.

Źródło: https://modnapora.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here