Niezależnie od tego, czy rzucisz palenie, wyrzucasz swojego obłąkanego chłopaka, czy wyprowadzasz się z mieszkanego mieszkania współlokatora, musisz to zrobić. Te rzeczy cię powstrzymują. Ułatwiają to negatywne myślenie i zmieniają przeszkodę w prawdziwą górę, na którą można się wspinać. Może to być ból w tylnym końcu, ale wiesz, że możesz to zrobić. Dumping twój toksyczny najlepszy przyjaciel ssie. Musisz żyć własnym w crappy studio sucks. Przechodząc przez wycofanie sucks. Ale są to wszystko, co jest w stanie i że w końcu będziesz lepszy, a właściwie wiesz o tym.

Takie jak „rzucić pracę” należą do innej kategorii. W dzisiejszym dniu i wieku potrzebujesz pieniędzy na przetrwanie. Ale realistycznie można odejść od kogoś i chwilę, jeśli trzeba. Możesz spędzić weekendy szukając nowego. Nikt nie powiedział, że będzie ładna. Czasami rzeczy muszą się gorsze, zanim się poprawią. Musisz być gotowa do pracy.

Znajdź mentora. Czemu? Ponieważ wszyscy potrzebujemy kogoś, kto tam był – za ich radę, za ramię, za głowy. A jeśli myślisz, że nie ma nikogo w Twoim życiu, które uderzyło w skałę, prawdopodobnie się mylisz. Człowiek będący człowiekiem to walka z bitwami – wystarczy, że zapytasz. Szanse na wiedzę o nędznej historii każdego w Twoim kręgu są niewielkie.

Jednak bardziej prawdopodobne jest, że kiedy czytasz frazę „znajdź mentora”, jedno lub dwa nazwiska pop w twojej głowie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to proces bardziej naturalny niż cokolwiek. Jeśli musisz poprosić kogoś o swojego mentora, prawdopodobnie nie. To tylko rola, którą spełniła ktoś, kto tam był, zrobił to i kupił t-shirt. Musisz tylko skorzystać z ich obecności w swoim życiu, otwierając do nich i prosić o pomoc, kiedy tego potrzebujesz.

http://realife.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here