Wydłużający tusz do rzęs

Wybierając się na zakupy do kosmetyczki z pewnością zauważymy ogrom oferty tuszy do rzęs. Jaki zatem wydłużający tusz do rzęs będzie najbardziej odpowiedni na lato? Jakie atrybuty powinien zawierać dobry tusz do rzęs przeznaczony na lato? Powinien być przede wszystkim wodoodporny, jeśli planujemy przebywać na plaży, na basenie itd. Aby wykonać fajny, wakacyjny makijaż, wystarczy użyć dwóch kosmetyków: maskary oraz dobrze dobranej pomadki, dzięki czemu uda się ładnie podkreślić usta, i wydobywając całe piękno z głębokiego spojrzenia.

Jeśli zadajecie sobie pytanie, jakie produkty są najlepsze, to poniżej przedstawiam krótkie opisy wybranych z nich.

Pierwszym z nich jest Superstar Mascara False Lash L’Oreal Paris – jego główną zaletą jest to, że dopełnia oczy, i nadaje im bardzo wyraziste spojrzenie. Unosi również rzęsy i je wydłuża, a także nieco modeluje. W tuszu zawarte są dwie szczoteczki – jedna służy do pogrubiania, a druga do unoszenia naszych rzęs.

Drugim produktem wartym polecenia jest Sensitive Touch Easy Wash Mascara – marka Lumene. Jest to doskonały ochronny tusz do oczu wrażliwych. Posiada on malutką, plastikową szczoteczkę, która może wydłużyć rzęsy od nasady po same końce. Nie skleja ich, ale idealnie rozdziela. W tuszu nie ma parabenów, silikonu, substancji zapachowych ani alkoholu. W recepturze kosmetyku został zastosowany z borówki arktycznej, który poprawia kondycję rzęs.

Innym kosmetykiem z tej serii jest Ultraflex Maskara 01 Extrablack PUPA – tusz pogrubiająco-wydłużający. Ma w sobie zawarte składniki modelujące, oraz pozostawia na rzęsach ochronną warstwę podkręcającą, która na długo stylizuje rzęsy. Dzięki aplikatorowi, który ma gęsto ułożone włoski, aplikacja tuszu jest równomierna na całej długości rzęs. Maskara zawiera również ceramidy, które odbudowują, pielęgnują, wzmacniają i nawilżają rzęsy. Warto zauważyć, że preparat ten jest idealny także dla osób, które noszą szkła kontaktowe.

www.enjoythelittlethings.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here