Czy kupowanie ubrań w internecie jest wygodne? Czy ten sposób handlu przyjmie się w naszym kraju? Czy raczej wciąż będziemy się w głównej mierze opierać na tym, co możemy zakupić w sklepach stacjonarnych?

Żeby tę sytuację przeanalizować, koniecznie trzeba zastanowić się, dlaczego zakupy w internecie są aż tak wygodne. Nie chcemy się tu skupiać nad możliwościami zakupu bez wychodzenia z domu. Chcemy podkreślić, jakie jeszcze zalety niesie ze sobą możliwość kupowania odzieży przez internet.

Wciąż trwający proces zakupowy

Może wydaje się to dziwne, ale… po zakończeniu transakcji w sklepie internetowym nadal jesteśmy potencjalnym Klientem. W przypadku sklepów stacjonarnych nie jest to możliwe. W tradycyjnym sklepie nikt nie może dokładnie sprawdzić tożsamości poszczególnych Klientów. W sklepie internetowym sprzedawca taką możliwość ma.

Jak przykład weźmy sklep internetowy XXX. Po zakończeniu transakcji, nadal jesteśmy pod względem marketingowym potencjalnym Klientem. Dlatego otrzymujemy na naszą skrzynkę informatory ze specjalnymi okazjami, dedykowane oferty itd. Nawiasem mówiąc, w sklepie tym obniżki dla stałych Klientów są bardzo korzystne.

Szybka dostawa na miejsce

Po zakupieniu odzieży przez internet, zamówiony przez nas towar jest transportowany bezpośrednio na nasz adres. Jest to wygodne z dwóch względów – po pierwsze, nie musimy wychodzić z domu, by nabyć wypatrzoną przez nas odzież a po drugie – otrzymujemy ją gustownie i bezpiecznie zapakowaną. W domu mamy więc do dyspozycji pięknie wyglądające ubrania, które możemy ubrać praktycznie od razu i to bez ryzyka, że uszkodzimy ją podczas powrotu do domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here