Zaproszenia na ślub w Waszym stylu

Wybór zaproszeń to jeden z najważniejszych punktów w harmonogramie przygotowań do uroczystości ślubnych. Choć to niewielki, mieszczący się w kopercie druk, to jednak ma znaczenie szczególne. Zaproszenia powinny być doręczone z odpowiednim wyprzedzeniem, a więc należy o nich pomyśleć na długo przed datą ślubu i wesela. Dokonanie wyboru wzorów zaproszeń nie jest zadaniem łatwym, ale wdzięcznym. Spójrzmy zatem na katalog możliwości, jakie dają nam firmy oferujące papeterię ślubną.

E-zaproszenia, czyli wybór ma znaczenie

Dlaczego wybór zaproszeń ślubnych nie należy do zadań łatwych, choć na pewno – przyjemnych? Problemem może być różnorodność oferty, dlatego warto zdecydować się na współpracę z taką firmą, która cieszy się dobrymi opiniami klientów i ma odpowiednie doświadczenie.

Nie bez powodu coraz większym zainteresowaniem cieszy się oferta producentów druków ekskluzywnych (takich jak np. zaproszenia ślubne), którzy proponują swoje usługi za pośrednictwem swoich sklepów internetowych. 

Sposób prezentacji kolekcji zaproszeń i innych druków w Internecie gwarantuje dokonanie najlepszego wyboru. Nie musimy się spieszyć, kolekcje możemy przeglądać we własnym domu, w dowolnym czasie.

Jeśli nie jesteśmy pewni jak dane zaproszenie wygląda na żywo, mamy możliwość zamówienia próbek interesujących nas druków, w tym m.in.: zaproszeń, winietek, pudełek dekoracyjnych, podziękowań dla gości, etykiet, menu, zawieszek i innych artykułów papeteryjnych wchodzących w skład kolekcji druków ślubnych.

Taką szansę mają np. klienci działającej od 2010 r. firmy Amelia-Wedding.pl, która z powodzeniem realizuje kolejne projekty, oferując zarówno ślubną “klasykę”, jak i wszelkiego rodzaju nowości, w tym m.in. zaproszenia i inne druki ślubne w wersji ekologicznej.

Zaproszenia i kolekcje ekskluzywnych druków ślubnych

Współczesne wesela są coraz bardziej wysublimowane i stylowe – nawet, jeśli aranżowane są na styl ludowy, nie są ludowe w sensie dosłownym – to bardziej styl rustykalny, folkowy i ekologiczny. Tego rodzaju aranżacje należą dziś do ścisłej czołówki trendów weselnych. Są bardzo modne i lubiane przez Pary Młode i ich gości. 

Wciąż wielu zwolenników decyduje się także na styl klasyczny i taką aranżację sali weselnej oraz całej uroczystości. Wiele par wybiera również styl florystyczny itd. W zasadzie wybór możliwości jest ograniczony jedynie wyobraźnią dekoratora, projektanta czy samych zamawiających.

Nie inaczej jest w przypadku zaproszeń ślubnych i kolekcji druków weselnych. Dzięki nowoczesnym technikom poligraficznym możliwa jest realizacja najbardziej wyszukanych i indywidualnych projektów plastycznych. 

Nie byłoby to także możliwe bez najlepszej jakości, ekskluzywnego papieru i innych materiałów dekoracyjnych, które stosuje się w produkcji: zaproszeń, winietek, księgi gości, kart menu, numerów stołów, etykiet, zawieszek, podziękowań, pudełek, opakowań i innych akcesoriów ślubnych.

Wybór tematyczny jest w tym zakresie bardzo bogaty – w serwisie Amelia-Wedding.pl możliwe jest np. wybranie zaproszeń ślubnych z kolekcji: Akwarele, Elegant, Malowane Kwiaty, Mapa Uczuć, Indigo, Arte, Bueno, Glamour, Orini, Księżycowa Noc, Szafir, Sonata, Rustykalne, z Koronką, Ornament, Owoce Leśnie, ze Zdjęciem, Rubin, Pastelowe i wiele innych.

Proponowane style to: klasyczny, minimalistyczny, kwiatowy, boho, botaniczny, ze złoceniem, z tłoczeniem, rustykalny, elegancki, ludowy-regionalny, z koronką, z ornamentem, ekologiczny, z humorem oraz perłowy.

Sam proces wybierania najpiękniejszego wzoru może zająć trochę czasu, ze względu na szeroki wachlarz propozycji, ale od złożenia zamówienia do otrzymania zaproszeń i innych akcesoriów z kolekcji Amelia-Wedding.pl nie minie więcej niż dziesięć dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here