Chcesz jak najdłużej mieć zdrowe zęby? Wizyty u dentysty to dla ciebie prawdziwa trauma? Możesz sobie pomóc i ograniczyć je do kontrolnych spotkań raz na pół roku, bez niepotrzebnego bólu, stresu oraz dużych wydatków. Nie od dziś wiadomo w końcu, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Sprawdź, co robić, żeby osiągnąć pożądane efekty.

Po pierwsze musisz uświadomić sobie, że właściwa opieka nad zębami to nie tylko ich szczotkowanie, gdyż na dłuższą metę to nie wystarczy. Należy zadbać o nie kompleksowo i od podstaw, a fundamentem zdrowych zębów są dziąsła. Niezwykle istotną rolę pełni też szkliwo zęba, chroniące je przed uszkodzeniami mechanicznymi, czynnikami termicznymi i chemicznymi, przebarwieniami oraz drobnoustrojami.

To właśnie bakterie w jamie ustnej są twoim najgroźniejszym przeciwnikiem w staraniach o zdrowe zęby. Jeżeli pozwolisz im się tam bezczelnie panoszyć, z czasem narazisz się na ostre, przewlekłe zapalenie dziąseł i osłabisz też szkliwo. W rezultacie słabe staną się same zęby, podatne na próchnicę. Żeby tak się nie stało, oprócz szczotkowania, konieczne jest zatem płukanie jamy ustnej.

W tym momencie dochodzimy do tego, na jakie płyny do płukania jamy ustnej postawić. Z własnych doświadczeń polecić mogę te marki LISTERINE – https://www.listerine.pl/, których sam używam już od dobrych kilku lat. Podczas gdy samym myciem zębów pozbywamy się z ust zaledwie 25 procent bakterii, przy pomocy płynów LISTERINE możliwe jest już osiągnięcie 100-procentowych efektów. Co ciekawe, wystarczy na to poświęcić wyłącznie minutę, gdyż tyle właśnie czasu potrzeba, by dwa razy dziennie wypłukać jamę ustną i pozbyć się z niej wszystkich bakterii.

Brzmi świetnie, prawda? Tak też jest w rzeczywistości, ponieważ „płukanki” sygnowane logiem Listerine to produkty najwyższej jakości, które pomogą ci spełnić twoje marzenia o zdrowych zębach i pięknym uśmiechu.

Boisz się korzystać z płynów do płukania, ponieważ słyszałeś, że są one szkodliwe? Niepotrzebnie – używanie produktów Listerine zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zawartymi instrukcjami jest w pełni bezpieczne dla twojego zdrowia. Za przystępną cenę dostajesz przepustkę do zdrowych zębów i pięknego uśmiechu.

To jednak nie koniec, ponieważ dzięki „płukankom” Listerine pozbędziesz się też innego, często krępującego kłopotu, którym jest mianowicie nieświeży oddech. Bywasz przez niego niepewny w kontaktach z innymi ludźmi? Nie zwlekaj dłużej i czym prędzej zaopatrz się w jeden z produktów marki Listerine i zacznij dbać o swoje zęby już dziś! Zdecydowanie będą ci za to wdzięczne!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStudia muzyczne.
Następny artykułUMOWY ŚMIECIOWE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here