Usuwanie zbędnego owłosienia kojarzy się kobietom zazwyczaj z przykrym zabiegiem golenia maszynką jednorazową, który trzeba powtarzać nawet codziennie, by uzyskać efekt gładkich nóg. Ewentualnie – z bólem podczas depilacji, który naprawdę trudno jest wytrzymać, szczególnie w miejscach tak wrażliwych jak strefa bikini. Na szczęście na rynku pojawiło się nowe urządzenie do depilacji światłem – bezbolesne, szybkie i trwałe!

Wady różnych metod depilacji

Maszyną można ogolić się w trzy minuty podczas codziennego prysznica, nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Jest to bezbolesne, niestety włoski odrastają już na drugi dzień – a częste ich golenie powoduje, że rosną coraz twardsze i ciemniejsze. Depilacja woskiem wymaga wizyty u kosmetyczki średnio co 3 tygodnie, co jest dość kosztowne – no i bardzo bolesne. Zakup depilatora pozwala depilować się samodzielnie wydając pieniądze tylko raz na urządzenie do depilacji. Jednak nie nadaje się on zbyt dobrze do wyrywania włosów w strefie bikini lub głębokiego bikini – skóra tam jest szczególnie wrażliwa i sprawia to ogromny ból. Dotychczas kobiety miały do wyboru – albo cierpieć i depilować się rzadziej, albo przyzwyczaić się do codziennego rytuału golenia. Z czasem pojawiły się jeszcze zabiegi fotodepilacji lub depilacji laserowej u kosmetyczek. Są one jednak dość kosztowne i znów nie zachęcają do częstszego dbania o siebie.

Nowoczesny depilator IPL

Najnowszy trend w dziedzinie depilacji, który ma szansę stać się prawdziwym hitem, to Phlipis Lumea Prestige – depilator wykorzystujący światło IPL do usuwania włosków. Jego cena oscyluje wokół 2 tysięcy złotych, w zależności od konkretnego modelu, no i promocji obowiązujących na ten produkt. W dobrych cenach kupimy go w Mediaexpert oraz w Saturnie – warto od czasu do czasu przeglądać najnowsze gazetki z promocjami, by upolować go w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Urządzenie jest dość kosztowne, jednak są to świetnie zainwestowane pieniądze. Zaoszczędzimy sobie mnóstwo czasu na depilacji, bo będziemy to robić jedynie co około 8 tygodni – po wstępnym usunięciu włosków. Zaoszczędzimy sobie też bólu i dodatkowych kremów pielęgnujących wysuszoną skórę czy zabiegów kosmetycznych, które ja ukoją. Depilator ten posiada specjalne nakładki do depilowania poszczególnych partii ciała. Dzięki temu światło może działać bardziej wybiórczo, w zależności od rodzaju skóry w danej partii ciała i rodzaju porastających ją włosków. Najlepiej metoda ta sprawdza się w przypadku włosów cienkich na jasnej skórze, gdyż dają one największy kontrast. Kupno Lumea Prestige gwarantuje nam, że przez najbliższych kilka-kilkanaście lat nie będziemy miały potrzeby odwiedzać kosmetyczki na depilację. Zapomnimy o traumie woskowania czy bolesnej depilacji albo zacinających skórę maszynek. Zabieg depilacji całego ciała przeprowadzimy w ciągu 20 minut nawet w bardzo wymagających i wrażliwych partiach ciała. Kilka takich zabiegów i będzie można zapomnieć o panice, gdy znajomi wyciągają nas spontanicznie na plażę lub basen!

Oferta handlowa Saturn: https://saturn.gazetkapromocyjna.com.pl

Oferta handlowa Media Expert: https://mediaexpert.gazetkapromocyjna.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here