Najlepsza firma kurierska – na co zwracać uwagę przy wyborze?

0
1318

Przekopywanie się przez oferty dostępnych na rynku firm kurierskich może być uciążliwe. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym, z pewnością zależy Ci na jak najkorzystniejszych cenach i najwyższej jakości obsługi. Najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z usług operatora logistycznego usług kurierskich, który pośredniczy pomiędzy Tobą a firmą kurierską, zapewniając niskie ceny oraz komfort i bezpieczeństwo usługi. 

W artykule przedstawimy platformy, które pozwalają na wygodne zapoznanie się i wybranie kuriera, a także przyjrzymy się dostępnym na rynku usługom dodatkowym oraz ich cenom.

Na co zwracać uwagę, wybierając firmę kurierską

Decydując się na usługi firmy kurierskiej, powinno się zwracać uwagę na kilka czynników. Pierwszym z nich są oczywiście koszty usługi. Nie powinien to być jednak czynnik decydujący – zniszczenie przesyłki wskutek nieodpowiedniej jakości usług czy opóźnienie dostawy może generować dodatkowe, nieuświadomione wcześniej koszty. Powinno się więc również wziąć pod uwagę oceny dotyczące jakości obsługi oraz jej komfortu dla klienta. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na zadowolenie ze współpracy, jest czas dostawy, który przede wszystkim powinien odpowiadać deklaracjom.

Platforma epaka.pl – szybka wycena, szeroki wybór

W wyborze najlepszej oferty wyjątkowo pomocne są narzędzia oferowane przez platformę Epaka.pl. Serwis ten umożliwia łatwą i szybką wycenę usługi dostarczenia przesyłki przez różne przedsiębiorstwa kurierskie. Wypełniając pola na stronie danymi dotyczącymi przesyłki – jej wagą, wielkością czy kształtem, otrzymuje się szeroką gamę propozycji wraz ze szczegółową wycenę. W ten sposób łatwo sprawdzić i zdecydować, która firma odpowiada nam najbardziej pod względem ceny i oferowanych usług dodatkowych.

Dlaczego warto skorzystać z propozycji platformy logistycznej?

Poza dostępem do przejrzystej bazy firm kurierskich i wszystkich kluczowych informacji o nich platforma oferująca usługi firm kurierskich gwarantuje jeszcze coś zdecydowanie ważniejszego. Jako operator logistyczny to epaka.pl podpisuje umowę z kurierem. Aby dbać o dobrą markę i zadowolenie klienta, to właśnie na operatora spada odpowiedzialność za to, aby proponować usługi jedynie najlepszych przedsiębiorstw kurierskich dostępnych na rynku. Tak więc, zamawiając kuriera przez platformę epaka.pl można mieć pewność o najwyższej jakości usług. 

Usługi dodatkowe – zadbaj o swój komfort

Z usługami dodatkowymi oferowanymi przez różne firmy kurierskie łatwo zapoznasz się na stronie operatora logistycznego. 

Należy do nich usługa door-to-door, która zapewnia wyjątkową wygodę klientowi. To kurier przyjeżdża na wskazany adres, aby odebrać nadawaną przesyłkę.

Kolejną przydatną usługą dodatkową jest możliwość wybrania opcji dostarczenia przesyłki poza przyjętymi godzinami pracy kuriera. Dostawa możliwa jest nawet w sobotę! To szczególnie ważna usługa w przypadku przesyłki ważnych, nieczekających zwłoki dokumentów.

Kolejną usługą, której wykonanie zapewnia epaka.pl, jest tania przesyłka paczki za granicę. Nie każda firma kurierska decyduje się na umożliwienie wysyłania przesyłek zagranicznych klientom indywidualnym, ale platforma logistyczna umożliwia to wszystkim w konkurencyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here