Pas neoprenowy – jak działa i jakie efekty daje? Działa na zasadzie podniesienia temperatury ciała w miejscu, na które jest nałożony. Pasy neoprenowe zrobione są z neoprenu pokrytego nylonową osnową. Pas nałożony na przykład na brzuch ogrzewa tkankę tłuszczową z tego właśnie rejonu. Ma to na celu przyspieszenie metabolizmu, poprawę jędrności skóry a nawet wspomaganie procesu kształtowania się mięśni. Warto go zakładać podczas wysiłku fizycznego ponieważ tylko wtedy można zauważyć efekty stosowania go. Pas ten jest jedynie pomocą dodatkową w walce o formę.
Chrom w tabletkach i jego skuteczność w odchudzaniu zwykle traktowane są jako dodatek lub uzupełnienie kuracji odchudzającej. Wspomaga on metabolizm, a więc i spalanie tłuszczu. Wpływa na regulację poziomu glukozy we krwi poprzez zwiększenie jej przenikania do tkanek, a także podwyższa poziom dobrego cholesterolu we krwi. Niektóre badania stwierdzają, że odpowiednie dawki pomagają utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi. Chrom znajdziemy w takich produktach jak drożdże, kukurydza, jabłka, kasza, szparagi czy płatki zbożowe.
Test obciążenia glukozą – na czym polega test ogtt?(OGTT – Oral Glucose Tolerance Test), czyli doustny test tolerancji glukozy zwany, także krzywą cukrową. Polega na podaniu pacjentowi glukozy rozpuszczonej w wodzie do wypicia a następnie bada się reakcje jego organizmu – określa się jak szybko regulowany jest poziom cukru we krwi i insuliny. Test ten pomocny jest w diagnozowaniu cukrzycy, chorób metabolicznych a także cukrzycy ciężarnych,.

www.malemen.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here