Self storage już w Trójmieście odwiedź nas by uporządkować przestrzeń

Mało miejsca, ale wiele rzeczy? To powszechny problem nie tylko kolekcjonerów, ale praktycznie każdego, kto musi zadowolić się mieszkaniem w bloku lub niewielkim biurem dla swojej firmy. Dlatego czas dowiedzieć się, jak rozwiązać problem małej przestrzeni i jednocześnie pogodzić to z dużą ilością rzeczy, które mamy do przechowania. Okazuje się, że wystarczy jedynie przemyślany sposób segregowania i chowania przedmiotów, czyli znalezienie miejsca poza domem, w którym będziemy trzymać wszystko to, czego w danym czasie nie mamy zamiaru używać.

Less Mess dla każdego – wynajmij boks na rzeczy w Trójmieście

Less Mess Storage zajmuje się wynajmowaniem przestrzeni magazynowych. Oferujemy między innymi skrytki na dokumenty, większe schowki na dekoracje lub ubrania i ogromne boksy na meble i wyposażenie biura. Niech nie zmyli Cię nazwa – magazyny. Less Mess wynajmuje je nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym (więcej na https://www.lessmess.storage/klient-indywidualny/).

Schowki są różnych rozmiarów, więc tak naprawdę nie musisz wynajmować miejsca, które jest ogromne tylko dlatego, że tylko takie jest dostępne. Co mamy na myśli? Dawniej, chcąc pozbyć się rzeczy z domu, wynajmowało się ogromne garaże lub hale w magazynach przemysłowych. Jednak te ostatnie zazwyczaj były zarezerwowane tylko dla firm. Teraz to się zmieniło dzięki Less Mess Storage. Możesz wynająć schowek o dowolnym rozmiarze, dzięki czemu nie płacisz za niewykorzystaną przestrzeń.

Samoobsługowy magazyn to nie jest zwykły schowek

Nasze samoobsługowe magazyny to nie są zwykłe schowki na rzeczy. To także boksy na meble, opony samochodowe i sprzęt sportowy. Jeśli nie masz w co spakować swoich przedmiotów, możesz po prostu zadzwonić do naszego centrum w Trójmieście, a my przywieziemy dla Ciebie pudełka lub kartony kurierem.

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoim towarom, dlatego nie musisz się obawiać, że zamokną lub pojawi się na nich pleśń albo grzyb. Wszystkie schowki są suche i utrzymywane w stałej temperaturze.

Wynajmij, na ile chcesz – Less Mess Storage Trójmiasto

Nie musisz wiązać się z nami umową na wiele miesięcy. Stawiamy na wygodę naszych klientów, dlatego w jednym z naszych centrów w Trójmieście podpiszesz umowę najmu schowka nawet na 7 dni. Nie wiesz, czy warto? Wchodząc na naszą stronę, obejrzysz każdy boks od środka.

To pozwoli Ci ostatecznie stwierdzić, czy chcesz przechowywać swoje rzeczy w naszym magazynie, który jest monitorowany całodobowo i wyposażony w system alarmowy. Jeśli okaże się, że przez 7 dni sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom, przedłużysz umowę z tym samym boksem lub wybierzesz inny – większy albo mniejszy.

Less Mess Storage w Trójmieście – gdzie nas znajdziesz?

Zapewne chcesz wiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się nasze centrum magazynowe. Poniżej przedstawiamy nasze lokalizacje.

  • ul. Sobieskiego 115, 84-230 Rumia.
  • ul. Energetyczna 13, 80-180 Kowale.

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły wynajmu lub masz jakiekolwiek inne wątpliwości, możesz wysłać do nas maila, zadzwonić na bezpłatną infolinię lub po prostu odwiedzić nas osobiście. Więcej szczegółów na: https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here