Barber Club – czy testowałeś już kosmetyki do pielęgnacji brody i wąsów marki L’Oréal?

Pielęgnacja brody – to nie lada wyzwanie. Dbający o siebie mężczyzna wie, że nie ma możliwości, by choć jeden włos z zarostu był ułożony niewłaściwie. Aby broda wyglądała fenomenalnie i zachwycała wszystkich wokół, musi być wystylizowana i zadbana. W tym celu warto przetestować Barber Club L’Oréal Men Expert.

Zarost znów jest w modzie. Brody długie, krótkie, wszelkiego rodzaju wąsy – to ponownie hit wśród panów. Nie ma tu jednak miejsca na „wolno rosnący” zarost. Powinien być zadbany i podkreślać męskość każdego właściciela, dodawać mu charakteru i uroku. Dlatego obecnie ważna jest nie tylko stylizacja włosów, ale i brody. O ile do niedawna do jednego i drugiego stosowano te same kosmetyki, o tyle współcześnie tak być nie musi. W przypadku zarostu warto przetestować Barber Club L’Oréal Men Expert.

Zadbaj o swój zarost samodzielnie

Współcześnie powstało wiele punktów, w których profesjonaliści zajmują się przycinaniem i pielęgnacją brody. Aby jednak zarost prezentował się świetnie każdego dnia – trzeba o niego dbać cały czas, również w domu. W tym celu potrzebne są odpowiednie kosmetyki – tylko jakie? Jeszcze niedawno większość panów stosowała te same co do włosów. Fakt, niektóre są przeznaczone i do tego, i do tego, jednak są też takie, które stosuje się tylko na zarost.

Barber Club L’Oréal Men Expert do każdego zarostu

Nowością jest Barber Club L’Oréal Men Expert, a więc cała gama kosmetyków przeznaczonych właśnie do pielęgnacji zarostu. Wśród tych preparatów znajdziemy: żel do mycia brody, twarzy i włosów w jednym, krem do stylizacji brody i włosów, olejek do długiej brody i skóry oraz żel nawilżający do krótkiej brody i skóry. Tak bogatej oferty do pielęgnacji zarostu dla panów jeszcze nie było.

Żel pozwala na dokładne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z zarostu, z kolei krem umożliwia perfekcyjną stylizację, która utrzyma się przez długi czas. Olejek zaś dyscyplinuje i odżywia brodę, a do tego łagodzi uczucie swędzenia i odżywia skórę – wielu panów skarży się na podrażnienia pod zarostem. Żel z kolei zmiękcza krótki zarost, który przestaje być kłujący, staje się miły w dotyku; do tego kosmetyk łagodzi uczucie ściągnięcia skóry i nawilża całą twarz.

Preparaty Barber Club L’Oréal Men Expert powstały dzięki konsultacji z najlepszymi barberami, którzy wiedzą, czego potrzebuje męski zarost. Wszystkie specyfiki z tej linii zawierają olejek z drzewa cedrowego, co gwarantuje pełną pielęgnację. Do tego dochodzi przyjemny, męski zapach – jest to połączenie wanilii, drzewa cedrowego, drzewa sandałowego i czarnego pieprzu. Jeśli więc nie testowałeś jeszcze tych specyfików – spróbuj i zadbaj o idealną brodę i wąsy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here