Na początku głośny ryk silnika może być nieco dekoncentrujący, a mocno wibrująca kierownica sprawia wrażenie utraty kontroli nad pojazdem. Wystarczy jednak już jedno okrążenie na specjalnie przygotowanym torze, by jazda gokartami stała się źródłem przyjemności, którą trudno wyrazić słowami.

Gokarty to rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ważne jest jednak odpowiednie przygotowanie i zapoznanie się z filmem instruktażowym (wyświetlany w każdym dobrym klubie, gdzie udostępniane są tory). Należy także słuchać poleceń obsługi toru i zachowanie szczególnej ostrożności, gdy któryś ze współuczestników zabawy nagle zatrzyma się lub zablokuje przy bandzie. Tylko tyle wystarczy, by móc cieszyć się świetną zabawą wzmagającą przepływ adrenaliny w żyłach.

Czas trwania jazdy gokartami uwarunkowany jest długością toru oraz wybranym wariantem cenowym. Zwykle można wykupić przejazd indywidualny, który daje możliwość jazdy na torze przez około 8 minut. Ceny w tym wariancie wahają się od 20 do ok. 35 złotych (w zależności od miasta i ewentualnych promocji). Trzeba jednak liczyć się z tym, że na torze pojawią się obce osoby, a sama zabawa trwa dość krótko. Dla miłośników mocnych wrażeń, którzy chcą dzielić się tą przyjemnością ze znajomymi, dostępny jest wariant rezerwacji całego toru na 30 minut lub jedną godzinę. Tutaj cena waha się w przedziale od 300 do 1500 złotych za cały tor, i poza czasem liczy się także liczba uczestników zabawy (dokładniej to liczba gokartów pozostawiona do ich dyspozycji, zwykle od 6 do 12 pojazdów).

http://www.miasto-dialogu.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDieta z wiosną w tle
Następny artykułZdrowe diety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here