Zaproszenie od kumpla na urodziny to zawsze okazja do tego, by kupić mu prezent. Nie jest to często zadanie łatwe, bo oferta sklepów jest tak ogromna, że wybranie tej jednej jedynej rzeczy wcale takie proste nie jest. Oto nasze podpowiedzi na prezent dla kolegi.

Gadżet związany z pasją

Jeśli kolega ma jakieś swoje hobby to można obdarować go czymś, co jest z tą tematyką jakoś związane. Niestety takie zadanie może być dość karkołomne, szczególnie wtedy, gdy pasja kolegi jest nam zupełnie obca. Wówczas ryzykujemy, że prezent nie będzie trafiony, bo bez wiedzy na temat danej dziedziny nie będziemy umieli ocenić, czy jakaś rzecz jest przydatna, wygodna i dobrej jakości.

Nie znaczy to jednak, że musimy rezygnować z takiego pomysłu. Możemy jednak podejść do niego trochę inaczej. Jeśli kolega biega i jest zapalonym uczestnikiem biegów ulicznych i maratonów, to podarujmy mu koszulkę. Nie mamy tu jednak na myśli koszulek funkcyjnych, ale koszulki z nadrukiem bieganie. Taki prezent z pewnością będzie trafiony, a powiązanie z pasją biegania będzie widoczne doskonale.

Odrobina adrenaliny

Jeśli kolega jest na etapie sportów ekstremalnych i chętnie próbuje nowych rzeczy, które powodują duże emocje i adrenalinę, to dobrym pomysłem może być voucher na jedną z takich atrakcji. Bez problemu znajdziemy firmy oferujące rafting, jazdę samochodem formuły 1, skok na bungee czy lot w tunelu aerodynamicznym. Jeśli dobrze znamy upodobania jubilata, to taki prezent z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem.

Męskie gadżety

Nie ma co ukrywać – faceci kochają gadżety. Jedni wolą te związane z jazdą samochodem, inni ze sportem, a jeszcze inni wybierają te związane z nowymi technologiami. Jeśli wiemy, która dziedzina jest najbliższa naszemu koledze, to poszukajmy czegoś z tej bajki. Może to będzie nowy śmieszny stojak na telefon, kamerka samochodowa, bransoletka do monitorowania aktywności lub wypasiona latarka czołówka. Możliwości jest mnóstwo, a wybór w dużej mierze zależy od zasobności portfela. Wybór jest jednak tak duży, że nawet przy skromnym budżecie uda się znaleźć coś fajnego.

Prezent z humorem

Nie zawsze chcemy kupować koledze poważny prezent. Można jednak zawsze sięgnąć po prezent z humorem, który spodoba się szczególnie panom mającym dystans do siebie. Mogą to być koszulki z zabawnym nadrukiem, kubeczki zmieniające kolor, gdy naleje się do nich gorącego napoju, czy skarbonka w śmiesznym kształcie. Oferta rynkowa jest tak szeroka, że naprawdę jest w czym wybierać.

Więcej na: koszulkowy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here