Okazuje się, że tego typu ozdoby na ścianę przeżywają obecne swój wielki renesans. Trudno wszak się temu dziwić, skoro są idealnym połączniem walorów estetycznych i praktycznych, gdy nie kosztują dużo, a prezentują najwyższy poziom wykonania z wielką dbałością o detale. Pojawiają się zarówno we wnętrzach niewielkich mieszkanek, jak i ogromnych domów, nie brak ich także w salonach piękności, SPA i fryzjerskich, coraz częściej spotykamy je także w przestrzeniach biurowych. Zapewne każdy zdaje sobie jednak sprawę  z faktu, iż modeli do wyboru są dziś tysiące, jedne należą do bardziej popularnych, inne natomiast są wybierane przez klientów znacznie rzadziej. Wszak gdy w grę wchodzi rynek aranżacji przestrzeni, mamy do czynienia z różnego typu trendami oraz modami. Zobacz co jest dziś na topie, jeśli chodzi o tapety ścienne!

To jest na topie!

Bardzo wielu Polaków stawia dziś na te modele, które przedstawiają struktury różnego typu surowych materiałów. Mowa miedzy innymi o brązowym sznurku, cegle, betonie czy też drewnie. Mają one w sobie niezwykły czar, genialnie komponują się wszędzie tam, gdzie rządzą i królują motywy industrialne i loftowe. Widać bardzo wyraźnie, że nowoczesność jest dziś trendem wiodącym – ale oczywiście nie jedynym!

Typowo kobiece przestrzenie (a więc na przykład damskie sypialnie czy też salony kosmetyczne bądź fryzjerskie oraz gabinety SPA) także zasługują na odpowiednią oprawę. Bardzo chętnie wykorzystuje się tutaj właśnie tapety na ścianę, bowiem są one niedrogie, a jednocześnie spełniają wyobrażenia o pięknie najbardziej wymagających.

Nie możemy nie wspomnieć także kilku słów na temat modeli z geometrycznymi printami, jeśli bowiem chodzi o trwający obecnie sezon, robią one ogromną karierę. Wiele osób wybiera w tym przypadku jasne tło (chociażby białe lub też beżowe), aby optycznie powiększyć przestrzeń.

Nie zapominamy też o modelach szalenie oryginalnych, jak chociażby tych przedstawiających litery bądź też  cyfry. Tego typu rozwiązania idealnie sprawdzają się w przypadku osób ceniących niebanalne ozdoby naścienne. Jeśli chodzi o inne modne  dzisiejszych czasach motywy, z całą pewnością wspomnieć powinniśmy także o tapetach z motywem nieba lub kosmosu. Są dziś niejednym pokoju dziennym, w sypialni, w przedpokoju – okazuje się, że te właśnie printy należą dziś do bardzo popularnych.

Wspomnijmy także kilka słów na temat modeli z motywami florystycznymi. Wydawać by się bowiem mogło, że będą one dość nudne i konwencjonalne, jednak nie jest to reguła. Dziś projektanci starają się ze wszystkich sił, aby były one stworzone z wielką dbałością o detale – i świetnie im się to udaje!

Ile to kosztuje?

Wiele osób sądzi, że jeśli imamy do czynienia z tapetami najwyższej jakości, które stworzono z dużą dbałością o szczegóły, z pewnością będziemy mieć do czynienia z bardzo pokaźnymi cenami. Nie jest to jednak prawda, okazuje się bowiem, że z powodzeniem kupić je można za niewielkie pieniądze, tym samym dając swoim wnętrzom możliwość prezentowania się niczym przysłowiowy milion dolarów. I o to chodzi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here