Przedświąteczne promocje pożyczek

Świątecznych dat na rozkładzie kalendarza mamy bez liku. Mówimy oczywiście o świętach okolicznościowych, na które za bardzo nie możemy narzekać. Banki oraz firmy pożyczkowe, szukające pretekstu do wprowadzenia korzystnych promocji na swoje produkty i usługi, potrafią w mgnieniu oka zaprezentować nowe pożyczki i kredyty, gdzie w ramach świąt można skorzystać z oferty bez płacenia prowizji lub z niższymi odsetkami.

Szczególne natężenie promocji zauważa się zwłaszcza w okresach poprzedzających Boże Narodzenie i WIelkanoc. To dwa główne święta na mapie polskich kalendarzy, których nikt nie lubi spędzać bez pieniędzy. Przedświąteczne promocje pożyczek są kuszące zwłaszcza dla tych, którzy długo i z różnych przyczyn nie mogli sobie pozwolić na takie wsparcie finansowe. Przedświąteczne promocje pożyczek dają nadzieję, że kolejne święta nie muszą być okrojone pod każdym względem, że innym powodzi się lepiej, niż nam samym. Wnioski o pożyczki tuż przed świętami można składać przez Internet – w domu, w pracy, przez telefon. Nie musisz więc tracić czasu na wychodzenie z domu i odwiedzanie punktu konsultacyjnego.

Lepiej z pieniędzmi lub bez

Jeśli ma się do wyboru świętowanie z pieniędzmi, choćby udzielonymi w ramach korzystnej i nisko oprocentowanej pożyczki, to już lepsze takie rozwiązanie, niż ciągłe ograniczenia. Nawet najskromniej zarabiający mogą szybko spłacić należności dzięki licznym ratom, gdzie odsetki zawsze, już do końca trwania okresu spłaty są na niskim poziomie. Pożyczki gotówkowe w założeniu spłaca się przez 30 dni, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, firma pożyczkowa nie ma nic przeciwko temu, by zastosować ratalną metodę spłaty, bo przecież sama na tym zarabia. Już na miesiąc przed świętami dobrze jest poobserwować, jakie korzystne rabaty na magiczny czas szykują dla nas firmy pożyczkowe. Z początku możemy patrzeć na to pobłażliwie, ale lada moment okazać się może, że i my pilnie staniemy przed wyzwaniem zdobycia dodatkowych kwot na to, by tegoroczne święta były wymarzone i żeby zwyczajnie stanąć na wysokości zadania, jakie postawiła przed nami nasza rodzina.

Bądź czujny, a sporo zyskasz

W okresie poprzedzającym święta promocje na  kredyty pojawiają się niczym wyskakujący diabełek z pudełka. Na miejskich citylightach, a także reklamach ledowych znaleźć można całe zestawy ofert na pożyczki i kredyty świąteczne. Kredyt z najtańszym na rynku oprocentowaniem sprawi, że do wiosny na pewno wszystko spłacimy. Być może, w tym przypadku, na Wielkanoc będziemy mogli pomyśleć o kolejnym wsparciu finansowym.

Ekspert Kredytowy z firmy Habza Finanse – radzi, aby nie sugerować się hasłami promocyjnymi. Niezależnie od tego co obiecuje nam pożyczkodawca musimy mieć głowę na karku i zwracać uwagę na to co przedstawia umowa kredytu, a nie hasło z reklamy. Kredyty, pożyczki czy popularne ostatnio chwilówki za darmo zwyczajnie nie istnieją. To nie instytucje charytatywne, a takie, które zarabiają na pożyczaniu pieniędzy. Oznacza to tyle, że za każdą pożyczkę musimy zapłacić, jednakże z całą pewnością możemy znaleźć droższe i tańsze. Kiedy stoimy przed wyborem najkorzystniejszej oferty możemy także poradzić się specjalisty. Profesjonalny doradca kredytowy wybierze dla nas najkorzystniejszą ofertę spośród wszystkich dostępnych na rynku, pomoże nam złożyć wniosek, przeprowdzi przez cały okres kredytowania i będzie dostępny dla nas aż do czasu spłaty ostatniej raty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here