Miłośnicy gadżetów, innowacyjnych technologii i najnowszych smartfonów mają powody do radości! Rynek aż pęka od premier i interesujących modeli – pojawił się m.in. Samsung Galaxy S9 czy niezwykle szybki OnePlus 5T. Oto nasz ranking topowych modeli – sprawdź, co takiego w sobie mają, że tak szybko znikają ze sklepowych półek.

Najnowsze smartfony zawsze budzą sporo emocji i zainteresowania użytkowników, ale i konkurencji. Producenci prześcigają się w najnowszych rozwiązaniach, tworząc coraz to nowocześniejsze i lepsze modele. Teraz na rynku króluje m.in. najnowszy smartfon Samsung czy OnePlus 5T. Oto nasz TOP 3.

Samsung Galaxy S9

Oto najnowszy smartfon Samsunga – na jego premierę czekali wszyscy miłośnicy Samsunga i popularnej serii S. Co prawda Galaxy S9 prezentuje się podobnie jak jego poprzednik,  S8, ale kryje w sobie znacznie więcej, m.in. szybki aparat. Wyposażono go w świetny autofokus gwarantujący ostre zdjęcia, Dual Pixel 12 Mpix z OIS oraz zmiennoogniskową przesłoną (f/1.5-f/2.4). Z kolei model Galaxy S9+ wzbogacony będzie o aparat z dwuprzesłonowym obiektywem. Ostre światło lub słabe warunki oświetleniowe nie przeszkodzą Ci w zrobieniu wysokiej jakości zdjęć.

Sony Xperia XZ2

Także Sony świetnie odrobił pracę domową i zaprojektował znakomity smartfon multimedialny – Xperia XZ2. To pierwszy na świecie model rejestrujący wideo w zwolnionym tempie przy 960 klatkach na sekundę, a do tego w rozdzielczości FullHD.

Trzeba przyznać, że to wielki plus tego smartfona. Podobnie jak również wsparcie dla technologii 4K HDR przy 60 kl./s. Te innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Xperia XZ2 jest obecnie jednym z najlepszych smartfonów do nagrywania wideo. Warto też docenić wysoką wydajność, system wibracji dynamicznej czy świetne głośniki.

iPhone X

Zaprezentowaliśmy już Samsunga S9 czy nowy model Sony, ale na uwagę zasługuje z pewnością także iPhone X. Jubileuszowy i innowacyjny produkt zachwyca designem, ale i najnowocześniejszymi technologiami. Mocny 6-rdzeniowy układ idealnie współpracuje z 3 GB pamięci RAM dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu, co czyni ten smartfon wyjątkowo wydajnym. Ponadto zachwyca wyświetlacz OLED i możliwości aparatu fotograficznego. Ponadto nowy iPhone jest pierwszym urządzeniem mobilnym, który rejestruje filmy wideo w rozdzielczości 4K, przy 60 klatkach na sekundę.

Warto obserwować aktualne na rynku trendy, gdyż rozwój tej branży jest niezwykle dynamiczny. Interesujące modele pokazali niedawno nie tylko najnowszy smartfon Samsung czy iPhone, ale także Asus, OnePlus i wielu innych producentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here