Pobyt w rodzinnym parku rozrywki w Zatorze to rewelacyjny pomysł np. na urodziny dziecka lub aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Wśród atrakcji wesołego miasteczka znajdą coś dla siebie zarówno dzieci, jak i ich rodzice. 4 wydzielone stresy parku: Familijna, Ekstremalna, Wodna oraz Bajkolandia zapewniają atrakcje niezależnie od wieku.

Bilety do rodzinnego parku rozrywki

Rewelacyjnym miejscem na spędzenie weekendu z cała rodziną jest Energylandia. Cennik rodzinny parku rozrywki w Zatorze dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej placówki lub na: www.prezentmarzen.com. Cena całodziennego biletu zawiera wejścia na wszystkie atrakcje. Goście mogą przez cały dzień korzystać z kolejek, roller coasterów, basenów, widowisk i pokazów, bez ograniczeń czasowych i ilościowych.

Nocleg dla rodziny

Planując dwudniowy pobyt w parku, warto zarezerwować wcześniej nocleg. Na oficjalnej stronie parku znajdują się placówki, hotele i pensjonaty, które oferują komfortowe noclegi w bliskiej odległości od parku.

Bajkolandia i strefa familijna parku

Bajkolandia to strefa parku, w którym najwięcej atrakcji czeka na najmłodsze dzieci. Są nimi np.: karuzele, mini roller coastery, zjeżdżalnie czy sterowane małe samochodziki. Na niektóre atrakcje rodzice mogą wchodzić razem z pociechami, by im towarzyszyć. Strefa familijna parku oferuje szereg atrakcji, z których może korzystać cała rodzina. Popularnością cieszy się kolejka z wagonami przypominającymi kłody drewna, które w pewnym momencie z dużą prędkością wpadają do płytkiego basenu z wodą. Na terenie parku znajdują się liczne miejsca tematyczne, jak Wioska Wikingów, Dżungla czy Szwajcarska Wioska. Goście wesołego miasteczka mogą korzystać z licznych kolejek, karuzel, roller coasterów i innych mechanicznych konstrukcji.

Rodzinny weekend na basenie

Park rozrywki w Zatorze oferuje gościom oddzielną strefę, gdzie znajdują się tylko baseny. Akweny mają podgrzewaną wodę i dzielą się na bardzo płytkie brodziki dla najmłodszych, 40 centymetrową strefę rekreacyjną oraz baseny o głębokości 140 centymetrów. Dzieci poniżej 13. roku życia muszą być pod opieką pełnoletniego opiekuna. Nad bezpieczeństwem kąpiących się osób czuwają ratownicy. Po zabawie w basenie cała rodzina może odpocząć na leżakach. Ci, którzy wytrwają do zmierzchu, mogą wziąć udział w wieczornej zabawie tanecznej, pokazie żonglowania ogniem czy widowisku z fajerwerkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here